Reference

Vytisknout

RD Kobylisy

09/2016

Dodávka a montáž tepelného čerpadla DAIKIN Altherma v rámci programu "Kotlíkové dotace". Investor získal nejen kvalitní a ekologický zdroj tepla, ale i dotaci ve výši 120.000,- Kč z Operačního programu životního prostředí 2014 - 2020 Prioritní osy 2 - Zlepšování kvality ovzduší v lidských sídlech. 

Samozřejmostí je vyřízení dotace. Více o dotacích na zdroj tepla se můžete dočíst na našem partnerském webu:  

www.dotaceprolidi.cz

RD Kobylisy RD Kobylisy RD Kobylisy RD Kobylisy

Byt Praha 4 - Hodkovičky

08/2016

Provedli jsme v rámci rekonstrukce bytu dodávku a montáž klimatizace DAIKIN na klíč. Tři vnitřní jednotky z řady FTXS napojené na jednu venkovní jednotu jsou samozřejmě ovladatelné přes chytrý telefon.

Od vzniku společnosti PENTABELL s.r.o. již uběhlo 20 let. Za tuto dobu jsme realizovali velké množství zakázek. Ne vždy bylo vše na jedničku, a jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Na druhou stranu jsme se vždy plně snažili dostát závazkům a splnit všechna přání našich zákazníků. Naší hlavní výhodou oproti konkurenci je umění přiznat si chybu, nesnažit se jí zatajit a naopak ihned sjednat nápravu na naše náklady. I proto máme velké množství spokojených zákazníků. Budete-li mít zájem o kontakty, neváhejte se na nás obrátit. Dle oblasti Vaší poptávky vybereme vhodnou realizaci a se zákazníkem Vám můžeme domluvit prohlídku naší práce ve výsledku.

Dnešní doba klade velký důraz na nízkou cenu. U nás však nejlevnější nabídku nehledejte. Dovolím si stručně vysvětlit proč. Dodáváme a montujeme zařízení renomovaných značek, a aby se kvalita výrobků mohla plně projevit, je zapotřebí i odborné a kvalifikované montáže a následný pravidelný servis. Naši technici mají dlouhou praxi v oboru, pravidelně se účastní školení výrobců, a tím jsme schopni odbornou a kvalitní práci zajistit.

Jsem přesvědčen, že nalezneme pro každý projekt vhodné řešení i s ohledem na investiční možnosti. Udělejte první krok správným směrem, dejte nám svoji důvěru a dovolte nám navrhnout řešení vašeho projektu.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Zpět Nahoru