Klimatizace budov

Vytisknout

Komerční klimatizační řešení Daikin

Komerční klimatizační řešení Daikin vytváří dokonale komfortní prostředí po celý rok. Využívají obnovitelnou energii ze vzduchu a tím optimalizují energetickou účinnost. Snižují tak náklady na energie a emise CO2.

Celoroční komfort a snížená spotřeba energie

Komerční klimatizační řešení od Daikinu zajišťuje celoroční komfort pro restaurace, maloobchody, kanceláře, hotely a sportovní a volnočasová centra. Bez ohledu na to, zda je venku horko nebo zima, nabízí Daikin nekolísavou teplotu v místnostech díky řízení invertorem. Tím pomáhá snižovat spotřebu energie až na 30 % (v porovnání se systémem bez invertoru). V našem sortimentu s celoroční účinností (celoroční účinnost představuje údaj o účinnosti klimatizace v průběhu celého roku - topná nebo klimatizační sezóna) nabízíme nejlepší energeticky účinné produkty, které již nyní vyhovují normám 2014. Normy 2014 vycházejí ze směrnice Eko-design (ERP) tak, aby byly splněny cíle komise EU 20/20/20. Klimatizace Daikin zajišťují příjemné vnitřní prostředí ve všech typech komerčních budov bez ohledu na jejich velikost. Objevte sezónní účinnost

Komplexní řízení několika prostor

Daikin poskytuje komplexní řešení řízení klimatu, které umožňuje správcům budov úplnou kontrolu nad vnitřním klimatem, nabízí uživatelsky přívětivou regulaci jednotlivých zón a širší škálu nástrojů pro řízení energií a monitorování několika budov.

Integrovaná řešení představují energetické úspory

Komerční klimatizační sortiment Daikin lze kombinovat s topnými a větracími systémy, vzduchovými clonami, chladicími jednotkami a systémy pro ohřev teplé vody. Tím lze zajistit plně integrované řešení pro optimální energetickou účinnost.

 

DAIKIN venkovní.jpg DAIKIN VRV kazetová.jpg DAIKIN VRV.jpg

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Zpět Nahoru