Klimatizace

Vytisknout

Nová definice klimatizace

Klimatizace znamená mnohem více než jen ochlazování vzduchu; nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu, abyste se tak mohli po celý rok těšit z dokonalého komfortu.  Zvyšování cen energií a neustále rostoucí obavy o životní prostředí znamenají, že klimatizování budov musí být také energeticky účinné. Klimatizační systém Daikin s tepelným čerpadlem nabízí kompletní řešení typu "vše v jednom". Zajistí tak bezkonkurenční výkon a energetickou účinnost, a současně ochrání prostředí, ve kterém žijete.

Energeticky chytrá řešení

V důsledku stále se zvyšujících cen energií je nyní více než kdy jindy důležité, aby klimatizace byly co možná nejúčinnější. Naše klimatizace s tepelným čerpadlem jsou stejně tak energeticky chytré jako stylové. Nabízejí individuální regulaci v místnostech, týdenní plánování a snímače nepřítomnosti, díky nimž dokáží snížit spotřebu energie v době, kdy není nikdo doma.

Stylové, tiché jednotky

Stylové jednotky Daikin získaly řadu ocenění za design. Nabízíme široký sortiment nástěnných, parapetních a podhledových jednotek, které zapadnou do každého interiéru. Provoz jednotek je téměř nepostřehnutelný a v místnostech jsou tak udržovány dokonalé podmínky pro bydlení. (Klimatizace Daikin Europe N.V. (DENV) je 100% vlastněnou dceřinou společností Daikin Industries)

 

DAIKIN indoor DAIKIN Perfect Comfort DAIKIN indoor

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Zpět Nahoru