Topení tepelným čerpadlem nabízí cenově efektivní řešení

Vytisknout

Topení tepelným čerpadlem

Tepelná čerpadla jsou nedílnou součástí klimatizačního systému, ve kterém přenášejí teplo z jednoho prostředí do jiného prostřednictvím chladiva. Tepelná čerpadla také nabízejí cenově efektivní řešení vytápění - a vzduchová tepelná čerpadla jsou uznávána jako technologie obnovitelných zdrojů tepla. Topení tepelným čerpadlem je výhodné.

Režim chlazení

V režimu chlazení pracují tepelná čerpadla tak, že odvádějí teplo z místnosti nebo vnitřního prostoru do venkovního vzduchu, čímž ochlazují vnitřní prostor. A naopak, tepelná čerpadla umí extrahovat latentní teplo z vnějšího vzduchu (i když je venkovní teplota -20 °C) a vhánět jej dovnitř pro vytápění interiéru
 
Dnešní doba klade velký důraz na nízkou cenu. U nás však nejlevnější nabídku nehledejte. Dovolím si stručně vysvětlit proč.
Dodáváme a montujeme zařízení renomovaných značek, a aby se kvalita výrobků mohla plně projevit je zapotřebí i odborné a kvalifikované montáže a následný pravidelný servis. Naši technici mají dlouhou praxi v oboru, pravidelně se účastní školení výrobců a tím jsme schopni odbornou a kvalitní práci zajistit.
 
Jsem přesvědčen, že nalezneme pro každý projekt vhodné řešení i s ohledem na investiční možnosti. Udělejte první krok správným směrem, dejte nám svojí důvěru a dovolte nám navrhnout řešení vašeho projektu.

 

Altherma outdoor Altherma indoor DAIKIN Altherma

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Zpět Nahoru