Větrání a vzduchotechnika Praha

Vytisknout

V oblasti vzduchotechniky jsme schopni zajistit jak malé projekty, tak i kompletní systémy VZT pro nové objekty, vč. bazénů

Standardně dodáváme výrobky od společnosti Atrea, DAIKIN, Klimavex, Lindab, MENERGA, Systemair. Jsme však připraveni splnit jakýkoli požadavek zákazníka. Samozřejmostí je poskytování servisních prací na všech typech vzduchotechnických zařízení, zejména výměny filtrů a čištění jednotek.

Pro bazény doporučujeme špičkové vzduchotechnické jednotky neměckého výrobce MENERGA, které jsou známé značnou úsporou provozních nákladů.

Základem úspěšné realizace jsou požadavky zákazníka a informace o představě užívání objektu a jeho větrání. Rádi Vám navrhneme optimální řešení s ohledem na funkčnost a investiční i provozní náklady.

Vzduchotechnika Praha

Více obecných informací o větrání rodinných domů a bytů se můžete dočíst na stránkách českého výrobce vzduchotechniky, rekuperace a tepelných čerpadel Atrea. Vzduchotechnika Praha.

Naše společnost PENTABELL s.r.o.

Od vzniku společnosti PENTABELL s.r.o. již uběhlo 20 let. Za tuto dobu jsme realizovali velké množství zakázek. Ne vždy bylo vše na jedničku, a jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Na druhou stranu jsme se vždy plně snažili dostát závazkům a splnit všechna přání našich zákazníků. Naší hlavní výhodou oproti konkurenci je umění přiznat si chybu, nesnažit se jí zatajit a naopak ihned sjednat nápravu na naše náklady. I proto máme velké množství spokojených zákazníků.

Budete-li mít zájem o kontakty, neváhejte se na nás obrátit. Dle oblasti Vaší poptávky vybereme vhodnou realizaci a se zákazníkem Vám můžeme domluvit prohlídku naší práce ve výsledku.

slide_rd1.jpg Rekuperační bytová jednotka Větrání Atrea

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Zpět Nahoru